Tomáš Bím

52349. Soubor 2 grafických listů Castrol Mobiloil

popis: Litografie, 3x9 cm. Signovány vpravo dole tužkou T. Bím. Paspartováno.

o autorovi: 1946, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč

dražba ukončena: 11.11.2020 21:35:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 11.11.2020 21:28:44 7447