Tomáš Bím - Soubor dvou litografií: Golfový bag a divadlo

Litografie, 13x9 cm a 17x11 cm. Signovány dole uprostřed Bím 99 a signováno vpravo dole Bím.

o autorovi: 1946, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 410 000 Kč.

37393. Soubor dvou litografií: Golfový bag a divadlo
Dražba ukončena:14.11.2019 19:30:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 800 Kč