Tomáš Bím - Tenisový klub v podvečer

Litografie, 27x21 cm. Signováno vpravo dole Tomáš Bím 78. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1946, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 410 000 Kč.

22197. Tenisový klub v podvečer
Dražba ukončena:20.09.2018 22:11:58
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč