Tomáš Bím - Tenisový kurt

Litografie, 64x48 cm. Signováno tužkou vpravo dole Bím. Pasparta, sklo.

o autorovi: 1946, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč.

vydraženo top
78252. Tenisový kurt
Dražba ukončena:15.06.2022 22:23:48
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč