Tomáš Bím - U ohrady

Barevná litografie, 65x49cm. 87/100. Signováno dole uprostřed tužkou Bím 91. Pasparta.

o autorovi: 1946, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 410 000 Kč.

303256. U ohrady
Dražba ukončena:19.01.2020 20:08:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 800 Kč