Tomáš Bím - V zahradě

Litografie, 25x16 cm. Signováno dole uprstřed Bím 96. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1946, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 410 000 Kč.

34475. V zahradě
Dražba ukončena:18.09.2019 21:13:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 500 Kč