Tomáš Bím - V zahradě

Litografie, 24x16 cm. Signováno dole uprostřed Bím 96. Rám, pasparta, zaskleno.

o autorovi: 1946, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 410 000 Kč.

52572. V zahradě
Dražba ukončena:12.11.2020 21:48:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 100 Kč