Tomáš Měšťánek - Jízda noční tramvají

Pastel, 98x69 cm. Signováno vpravo dole Měšťánek. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1951 – 2021

301928. Jízda noční tramvají
Dražba ukončena:04.11.2019 20:24:04
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 400 Kč