Tomáš Měšťánek - Na žebříku

Detail položky

Detail položky

Pastel na papíře, 58x41 cm. Signováno vlevo dole Rám, pasparta, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 74 cm

 

o autorovi: 1951 – 2021
Malíř. Studoval na SUPŠ v Uherském Hradišti a na AVU v Praze u K. Součka. Figuralista, věnoval se sociální malbě, expresivně vyjadřoval sociální kritiku, řada jeho prací byla ovlivněna literaturou (F. Kafka, E. A. Poe). Byl členem SVU Hodonín. Jeho dílo je zastoupeno ve sbírkách MG Brno, Galerie slováckého muzea v Uherském Hradišti, GVU Hodonín, Českého rozhlasu Praha a jinde.

vydraženo
152372. Na žebříku
Dražba ukončena:28.01.2026 20:21:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
5 000 Kč limit (28.01.2026 17:35:14) 19914
4 900 Kč limit (28.01.2026 17:35:13) 8925
4 200 Kč limit (28.01.2026 13:55:32) 19914
4 100 Kč 28.01.2026 13:55:33 3743
4 000 Kč limit (28.01.2026 13:55:25) 19914
3 900 Kč 28.01.2026 13:55:26 3743
3 800 Kč limit (28.01.2026 13:55:18) 19914
3 700 Kč 28.01.2026 13:55:19 3743
3 600 Kč limit (28.01.2026 12:35:38) 19914
3 500 Kč limit (28.01.2026 12:35:37) 8925
3 400 Kč limit (28.01.2026 12:35:20) 8925
3 300 Kč 28.01.2026 12:35:21 19914
3 200 Kč limit (28.01.2026 12:35:11) 8925
3 100 Kč 28.01.2026 12:35:12 19914
3 000 Kč limit (21.01.2026 10:44:06) 8925