Tomáš Měšťánek - Podivná dvojice

Olej na plátně, 40x70 cm. Signováno vpravo dole Měšťánek. Rámováno.

Nejdelší strana: 72 cm

o autorovi: 1951 – 2021

154249. Podivná dvojice
Zbývá:27 dnů, 13 hodin
Konec dražby:26.02.2026 21:07:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 000 Kč

3 000 Kč 30.01.2026 1:16:21 4632