Tomáš Měšťánek - Vzpomínky

Olej na plátně, 120x70 cm. Signováno vlevo dole Měšťánek 73. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1951 – 2021

17492. Vzpomínky
Dražba ukončena:29.03.2018 19:44:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 100 Kč