Tomáš Němec?

305903. Postavy

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 33x41 cm. Nesignováno. Nerámováno.

dražba ukončena: 20.08.2020 20:09:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 500 Kč