Tomáš Němec? - Postavy

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 33x41 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Tomáš Němec?
305903. Postavy
Dražba ukončena:20.08.2020 20:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč