Tomáš Stryhal - Modrooká dívka

Olej na překližce, 40x40 cm. Signováno vpravo dole Stryhal 2015. Nerámováno.

o autorovi: 1982

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 49 000 Kč

307566. Modrooká dívka
Dražba ukončena:12.02.2021 20:15:47
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 900 Kč