Tomáš Stryhal - Poslední svědek

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Stryhal 2026. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1982

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 49 000 Kč

154321. Poslední svědek
Zbývá:27 dnů, 14 hodin
Konec dražby:26.02.2026 22:19:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč