Tomáš Stryhal - Siesta

Olej na plátně, 55x90 cm. Signováno vpravo dole Stryhal 2022. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.

o autorovi: 1982

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 49 000 Kč

75796. Siesta
Dražba ukončena:27.04.2022 21:20:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč