Tomáš Stryhal - Studentka

Olej na plátně, 100x70 cm. Signováno vpravo dole Stryhal 2024. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.

o autorovi: 1982

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 49 000 Kč

111636. Studentka
Dražba ukončena:29.02.2024 22:30:15
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:15 000 Kč