Tomáš Stryhal - Svět za zdí

Olej na plátně, 80x70 cm. Signováno vlevo dole Stryhal 2024. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1982

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 49 000 Kč

115791. Svět za zdí
Zbývá:12 dnů, 1 hodin
Konec dražby:30.05.2024 22:24:00
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:23 000 Kč