Tomáš Stryhal - Tanec se světlem

Olej na plátně, 120x100 cm. Signováno vlevo dole Stryhal 2024. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.

Nejdelší strana: 120 cm

o autorovi: 1982

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 49 000 Kč

vydraženo velký formát
114445. Tanec se světlem
Dražba ukončena:25.04.2024 21:12:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:15 000 Kč