Tomáš Stryhal - V myšlenkách

Nejdelší strana: 80 cm

Olej na plátně, 80x70 cm. Signováno vpravo dole Stryhal 2023. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora.

o autorovi: 1982

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 49 000 Kč

105577. V myšlenkách
Dražba ukončena:30.11.2023 20:25:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:15 000 Kč