Tomáš Stryhal - Za oponou

Nejdelší strana: 90 cm

Olej na plátně, 90x60 cm. Signováno vlevo dole Stryhal 2023. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora.

o autorovi: 1982

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 49 000 Kč

105306. Za oponou
Dražba ukončena:16.11.2023 20:40:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:15 000 Kč