Tomáš Stryhal - Záchrana

Olej na plátně, 50x100 cm. Signováno vlevo dole Stryhal 2026. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.

Nejdelší strana: 100 cm

o autorovi: 1982

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 49 000 Kč

154213. Záchrana
Zbývá:27 dnů, 14 hodin
Konec dražby:26.02.2026 20:31:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč