Tomáš Stryhal - Zakázaná láska

Olej na plátně, 100x60 cm. Signováno vpravo dole Stryhal 2023. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora.

Nejdelší strana: 100 cm

o autorovi: 1982

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 49 000 Kč

108572. Zakázaná láska
Dražba ukončena:01.02.2024 22:46:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:15 000 Kč