Toyen - Dívčí sen - po ...

Zinkografie kolorovaná akvarelem, 14x12,5 cm, signováno vpravo dole Toyen, rám, pasparta, zaskleno.

1902, Praha - 1980, Paříž

6462. Dívčí sen - po ...
Dražba ukončena:30.11.2016 20:28:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč