Toyen

41506. Dvě dívky

popis: Zinkografie, 18x12 cm. Signováno vpravo dole Toyen. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Signováno pravděpodobně ne rukou autorky. Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1902, Praha - 1980, Paříž

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 000 Kč

dražba ukončena: 11.03.2020 19:54:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 1 500 Kč