Toyen - Dívčí sen

Zinkografie kolorovaná akvarelem, 16x13 cm. Signováno vpravo dole Toyen. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Signováno a kolorováno pravděpodobně ne rukou autorky.

o autorovi: 1902, Praha - 1980, Paříž

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 000 Kč.

39855. Dívčí sen
Dražba ukončena:29.01.2020 20:46:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:6 500 Kč