Toyen

48389. Dvě lesbičky

popis: Zinkografie, akvarel, 10x11 cm. Signováno vlevo dole tužkou Toyen. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Signováno a kolorováno pravděpodobně ne rukou autorky.

o autorovi: 1902, Praha - 1980, Paříž

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 000 Kč

zbývá: 20 dnů, 10 hodin

konec dražby: 26.08.2020 19:24:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 800 Kč