Toyen - Erotický motiv

Zinkografie, 27x37 cm. Signováno vpravo dole tužkou Toyen. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Signováno a kolorováno pravděpodobně ne rukou autorky.

o autorovi: 1902, Praha - 1980, Paříž

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 000 Kč.

54653. Erotický motiv
Dražba ukončena:27.01.2021 19:53:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 800 Kč