Toyen - Letní pohádka

Kniha, 35x22 cm, "Svojí Ramonce napsal a nakreslil její Ramonek v Opavě 1929-30".
Obsahuje 4 strany textu a 2 celostránkové litografie Toyen, ty jsou signovány vpravo dole v tisku Toyen

o autorovi: 1902, Praha - 1980, Paříž

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 000 Kč.

13048. Letní pohádka
Dražba ukončena:11.10.2017 22:07:08
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 200 Kč