Toyen - Návrat

Zinkografie a akvarel, 14x9 cm. Signováno vpravo dole tužkou Toyen. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Kolorováno a signováno pravděpodobně ne rukou autorky.

o autorovi: 1902, Praha - 1980, Paříž

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 000 Kč.

65119. Návrat
Dražba ukončena:30.09.2021 21:04:10
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč