Toyen

27507. Netopýr

popis: Litografie, 14x10 cm. Signováno vpravo dole Toyen. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1902, Praha - 1980, Paříž

dražba ukončena: 31.01.2019 22:08:30

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 7 500 Kč