Toyen - Plačící

Litografie, 24x17 cm. Signováno vpravo dole tužkou Toyen pravděpodobně ne rukou autorky. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1902, Praha - 1980, Paříž

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 000 Kč.

60748. Plačící
Dražba ukončena:30.06.2021 20:22:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč