Toyen

63435. Pod Eiffelkou

popis: Litografie, 18x11 cm. Signováno vpravo dole tužkou Toyen. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Signováno pravděpodobně ne rukou autorky.

o autorovi: 1902, Praha - 1980, Paříž

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 000 Kč.

dražba ukončena: 25.08.2021 20:13:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 3 500 Kč