Toyen - Rákosí

Litografie, 24x17 cm, signováno vpravo dole tužkou Toyen, rám, pasparta, zaskleno.

o autorovi: 1902, Praha - 1980, Paříž

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 000 Kč.

13629. Rákosí
Dražba ukončena:25.10.2017 21:50:37
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:8 500 Kč