Toyen - Střelnice

Fotolitografie, 26x32 cm, signováno vpravo dole Toyen 39, rám, pasparta, zaskleno.

o autorovi: 1902, Praha - 1980, Paříž

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 000 Kč.

12868. Střelnice
Dražba ukončena:11.10.2017 18:59:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:6 000 Kč