Turecko, 18. století - Kulovnice křesadlová

Celková délka 124 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

68366. Kulovnice křesadlová
Dražba ukončena:11.11.2021 23:14:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč