čeští malíři 1. pol. 20. století - Soubor 4 obrazů žen v lidových krojích

1. Matka s dítětem - Akvarel, 30x18 cm, monogramováno vlevo dole, rám, pasparta, zaskleno.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
2. Děvče v kroji - Olej na plátně fixovaném na lepence, 29,5x42 cm, rám.
Pozn.: Rám poškozen
3. Dvě dívky v korji - Olej na plátně fixovaný na lepence, 30x43 cm, rám.
Pozn.: Rám poškozen.
4. Žena v kroji - Akvarel, 60x46 cm, rám.
Pozn.: Rám mírně poškozen.

čeští malíři 1. pol. 20. století
2617. Soubor 4 obrazů žen v lidových krojích
Dražba ukončena:28.05.2015 22:39:39
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 800 Kč