1. Matka s dítětem - Akvarel, 30x18 cm, monogramováno vlevo dole, rám, pasparta, zaskleno.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
2. Děvče v kroji - Olej na plátně fixovaném na lepence, 29,5x42 cm, rám.
Pozn.: Rám poškozen
3. Dvě dívky v korji - Olej na plátně fixovaný na lepence, 30x43 cm, rám.
Pozn.: Rám poškozen.
4. Žena v kroji - Akvarel, 60x46 cm, rám.
Pozn.: Rám mírně poškozen.