Olej na plátně, 40x50 cm. Signováno vpravo dole V. Lacina 1965. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 63 cm
o autorovi: Ak. malíř, pedagog, organizátor , narodil se 7.3.1908 v Přepychách, zemřel 14.6.1978 Trutnov.