V. Novák

789. Zimní krajina se stromy a potokem

popis: Olej na kartonu, 50x65 cm, rám, signováno vpravo dole.

Pozn.: Malba značně znečištěna, rám zašlý.

dražba ukončena: 27.11.2013 21:51:38

vyvolávací cena: 200 Kč

vydraženo za: 500 Kč