V. Novák - Zimní krajina se stromy a potokem

Olej na kartonu, 50x65 cm, rám, signováno vpravo dole.

Pozn.: Malba značně znečištěna, rám zašlý.

789. Zimní krajina se stromy a potokem
Dražba ukončena:27.11.2013 21:51:38
Vyvolávací cena:200 Kč
vydraženo za:500 Kč