V. Novák - Pohled na Trosky

Olej na plátně, 38x48 cm, signováno vpravo dole V. Novák, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

5427. Pohled na Trosky
Dražba ukončena:28.09.2016 21:31:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč