Václav Kozák - Při vaření

Olej na kartonu, 35x39 cm, signováno vpravo dole V. Kozák 21, signováno vlevo dole V. Kozák 21, rám.

Pozn: Rám i malba poškozeny.

2390. Při vaření
Dražba ukončena:28.05.2015 19:21:33
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 700 Kč