Aljo Beran - Ve stráni

Olej na kartonu, 50x65 cm, signováno vlevo dole V. Beran 43, rám, zaskleno.

o autorovi: 1907-1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč

7111. Ve stráni
Dražba ukončena:26.01.2017 18:16:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 000 Kč