V. Hřímalík, M. Švabinský a další - Konvolut 25 grafických listů

Různé grafické techniky, od 18x13 cm do 9x12 cm. Většina signována. Většina volné listy, 1x rám, sklo, 3x pasparta, sklo.

Pozn.: Mírně poškozeno.

V. Hřímalík, M. Švabinský a další
57036. Konvolut 25 grafických listů
Dražba ukončena:18.03.2021 21:18:37
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:7 000 Kč