Václav Křížek - Požitkářské zátiší

Kombinovaná technika, 34x27 cm. Signováno dole uprostřed V. Křížek. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám i pasparta poškozeny. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

o autorovi: 1920 - 1981

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč.

29909. Požitkářské zátiší
Dražba ukončena:28.03.2019 21:24:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč