Václav Kučera - Studie aktu

Olej na kartonu, 54x37 cm, signováno vpravo odle V. Kučera 1955, rám.

o autorovi: 1903 – 1983
Malíř. Studoval na AVU v Praze u M. Švabinského, věnoval se figurální malbě, také krajinám a zátiším. Žil a tvořil v Praze.

8694. Studie aktu
Dražba ukončena:29.03.2017 19:32:51
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 700 Kč