Olej na kartonu, 54x37 cm, signováno vpravo odle V. Kučera 1955, rám.
o autorovi: 1903 – 1983 Malíř. Studoval na AVU v Praze u M. Švabinského, věnoval se figurální malbě, také krajinám a zátiším. Žil a tvořil v Praze.