V. Novák

305724. Rybník před chalupou

popis: Olej na plátně, 38x48 cm. Signováno vpravo dole V. Novák. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 03.08.2020 20:04:30

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 03.08.2020 19:59:30 6918
500 Kč 31.07.2020 17:20:21 2559