V. Novák - Trosky

Olej na kartonu, 49x58 cm, signováno vpravo dole V. Novák, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen.

16952. Trosky
Dražba ukončena:01.03.2018 21:16:02
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč