V. Novák - Vrby u vody

Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole V. Novák. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Karton mírně vyboulen.

305781. Vrby u vody
Dražba ukončena:08.08.2020 20:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 08.08.2020 8:07:51 6965
500 Kč 02.08.2020 20:50:38 1600