V. Nováková, Z. Bouše - Otec, Madona hřbitovního dělníka a Sfinga

Dřevoryt a 2x litografie, od 40x60 cm do 33x30 cm. Signovány 2x Věra Nováková a Bouše 1980. Volné listy.

Pozn.: 1x papír mírně poškozen, 1x papír v okrajích mírně poškozen.

V. Nováková, Z. Bouše
44693. Otec, Madona hřbitovního dělníka a Sfinga
Dražba ukončena:14.05.2020 21:49:25
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč