V. Procházka - Břízy v letní krajině

Olej na plátně, 96x119 cm, rám, signováno vlevo dole.

Pozn.: Rám na krajích poškozen.

653. Břízy v letní krajině
Dražba ukončena:27.11.2013 19:50:17
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč