V. Procházka - Skalní jezero

Olej na kartonu, 67x58 cm, signováno vpravo dole V. Procházka, rám.

3473. Skalní jezero
Dražba ukončena:26.11.2015 22:02:42
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč